Faktus
 

S06HS

Moderní design s propojením jednoduché obsluhy. Kávovar S06HS je novinkou z řady Caffitaly System, s mnoha vylepšenými funkcemi, kterým vévodí jednotlačítková volba nápoje. Jejich obsluha je intuitivní a časově nenáročná, stačí jen jeden pohyb a máte perfektní nápoj.

S06HS nabízí:

- Tradiční italské espresso - unikátní systém kapslí Caffitaly obsahujících čerstvě namletou ihned zavakuovanou kávu - Tryska s vylepšeným úchytem proti spálení na zpěnění mléka pro přípravu Capuccina a Latté. - Tryska na vodu pro přípravu sáčkového nebo baleného čaje. - Unikátní systém odstranění použité kapsle: pomocí centrální páky umístěné na čele stroje kapsli do stroje založíte a při zpětném pohybu už sama odpadne do nádoby integrované do stroje. - Ták jako všechny kávovary Caffitaly, i S06HS má tři režimy přípravy nápoje (tlačítka velikosti nápoje). - Automatické dávkování umožňuje dosáhnout perfektní chuť a aroma kávy pouhým stisknutím tlačítka - Nevyhovují Vám před programované množství dávky vody? nevadí, tento kávovar umožňuje nastavení vlastního objemu pro každou ze tří možností dávkování. - Nově větší odpadní prostor na kapsle, který pojme až 20 použitých kapslí, složený ze dvou částí pro lepší údržbu. - Nastavení výšky výdeje kávy. - Barevná LED indikace pro různé režimy použití.

Nápoje k dispozici:

Espresso, caffé crema, caffé americano, bez kofeinu, cappuccino, orzo (ječmen), čaj, heřmánek, mléko, kakao, a bylinkové čaje. Tento kávovar používá unikátní systém kávových kapslí Caffitaly, ve kterých je vakuovaná čerstvě namletá káva či čaj, takže ani po delší době na rozdíl od některých konkurenčních kapslových systémů, neztrácí směs uvnitř kapsle svou kvalitu.

Provedení:
Parametry:

Rozměry: 22 x 29 x 33(cm)
Hmotnost: 5 kg
Napětí: 220-240V, 50/60Hz, 950W
Tlak čerpadla: 15 bar (max)
Objem nádrže na vodu: 1,2 l
Regulace teploty: Proměnný odpor čidla (NTC)
Bezpečnostní systém: N°2, tavení při 192°
Tepelný výkon: 900W
Čerpadlo: Ulka střídavý píst s ohřevem 85°C, 48 W, 230 V, 50 Hz, type EX5 Max. 15 bar
Bezpečnostní ventil: Otevření při 18-20 bar
Vodní filtr: Filtr Brita Intenza
Výkon: Připravený k použití bez výdeje kávy 25W/h
Spotřeba: Během topné fáze přibližně 5,2A
Dávkovač výdeje kávy: Nastavitelný od 70 do 80 mm
Doba naplnění hydraulického okruhu: cca 5 sec
Doba ohřevu: cca 70 sekund, s vodou do 10 sec

 
 
pijemekavu.cz