pijemekavu.cz
 

Ecaffé - Kapsle

Prezioso - 100% Arabica

Káva čisté plné chuti Arabiky ze Střední a Jižní Ameriky, má příjemnou a vyváženou bohatou vůni. Tuto kávu si můžete vychutnávat po celý den kvůli nízkému obsahu kofeinu. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.
Cena včetně DPH:
99 Kč

Corposo – Espresso forte

Směs silné kávy s výraznou chutí Robusty z temperamentní Asie a Západní Afriky, která zaručuje intenzitu a sytost. Příchuť Arabiky zesiluje aroma kávy. Perfektní nápoj pro získání denní dávky energie. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.
Cena včetně DPH:
99 Kč

Cremoso – Caffé crema

Plné a bohaté aroma kávy Arabica ze Střední a Jižní Ameriky. Její původ je obohacen o sametově jemnou chuť. Ideální mix, který doprovází každou relaxační pauzu. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.
Cena včetně DPH:
99 Kč

Originale – Caffé americano

Směs různých kvalit nejlepších káv Arabica. Originální Americká káva. Větší dávka kávy s chutí pravého italského espressa. Intenzivně pražená 100% Arabica dává této kávě bohaté aroma s jedinečné nezaměnitelné chuti. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.
Cena včetně DPH:
99 Kč


Delicato – Espresso decaffeinato

Káva bez kofeinu – obsahuje méně než 0,1% kofeinu ze směsi Arabiky a Robusty. Jemná chuť s půvabnou vůní, je tajemstvím jejího charakteru. Zachovává si intenzivní aroma a chuť kávy s kofeinem. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.

Cena včetně DPH:
99 Kč

Morbido – Espresson fine

Výběr nejlepších odrůd káv Arabica a Robusta dávají této směsi harmonickou a plnou chuť. Je skvělá na pití bez přísad a perfektní jako základ na cappuccino nebo jiné míchané kávy. Je to italské espresso v mezinárodním provedení pro každého kdo má rád větší, lehké a lahodné espresso, případně zjemněné mlékem nebo smetanou. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.

Cena včetně DPH:
99 Kč

Ginseng - kávový nápoj

Kávový nápoj je nová chuť v sortimentu Eccafe. Tento sladký nápoj s extraktem ženšenu vám dodá energii kdykoliv během dne. Nutriční tabulka (na 100g): Energetická hodnota 1530 kJ/360 kcal; Protein: 8,8g; Tuk: 0,4g; Sacharidy: 79,4g; Kofein: 0,35%

Cena včetně DPH:
99 Kč

Intenso

Perfektně vyvážená směs z Jižní Ameriky s trochou živé indické Robusty pro zvýraznění jejího charakteristického aroma a plné sametové chuti. Doporučené množství v šálku 25-30 ml.

Cena včetně DPH:
99 Kč

Armonioso

Vyvážená směs káv Arabica a Robusta, vypěstovaných na plantážích splňující Fair Trade pravidla. Doporučené množství v šálku 25-30 ml.

Cena včetně DPH:
99 Kč

Delizioso - 100% Arabica

Díky pečlivému výběru z nejcennějších zdrojů se zrodilo toto espresso z čisté arabiky, sladké a jemné vůně. Tato káva je ideálním společníkem pro jakoukoli pauzu během dne vzhledem nízkému obsahu kofeinu. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.

Cena včetně DPH:
99 Kč

Bevanda - čokoláda

Vynikající hořká čokoláda s jemnou chutí a výrazným kávovým aroma. Balení obsahuje 10 kusů jednodávkových kapslí.


Cena včetně DPH:
99 KčDalší strana


Strana 1/2


 
 
pijemekavu.cz