Faktus
 

Doplňky a příslušenství

Zásobník na kapsle


Praktický zásobník na kapsle z pochromovaného kovu. Kapacita 4 x 8 kapslí na otočné noze. Nepostradatelným doplňkem pro ty, kteří milují pohodlí a design, jedinečné držák na kaplse Caffitaly obsahující celkem 32 kapslí a je vyroben z odolného pochromovaného kovu.
Cena včetně DPH:
539 KčŠálky - Capuccino


Balení 2ks ručně vyrobených skleněných izotermických šálků ( 200 ml ) pro přípravu čaje a cappucina, vč. podšálku, s logem Caffitaly. Dvojité sklo zaručuje originální vzhled i nespálení se, kdy nápoj zároveň udržuje déle svou teplotu. Lze mýt v myčce, šálky jsou tepelně odolné až do 110 ° C.

Součástí balení jsou 2 talíře v bílé keramické.Cena včetně DPH:
299 Kč
Šálky - Espresso


Balení 4ks ručně vyrobených skleněných izotermických šálků pro espresso vč. podšálku s logem Caffitaly. Dvojité sklo zaručuje originální vzhled i nespálení se, kdy nápoj zároveň udržuje déle svou teplotu. Lze mýt v myčce, šálky jsou tepelně odolné až do 110° C.

Součástí balení jsou 4 talíře v bílé keramické.

Cena včetně DPH:
499 Kč


Odvapňovač


Pokud chcete, aby vaše oblíbené nápoje chutnali vždy výborně, doporučujeme provádět pravidelné čištění Vašeho kávovaru, proto vždy používejte odvápňovač Caffitaly.

Je připraven ihned k použití: jen stačí nalít do nádrže na vodu a postupovat podle pokynů čištění, které najdete v manuálu vašeho kávovaru.


Cena včetně DPH:
169 Kč


Vodní filtr - AQUA SCAN


- pro kapslové kávovary Caffitaly
- pro lepší chuť a vůni Vaší kávy
- pro delší životnost kávovaru


Speciálně navržený vodní filtr tak aby zlepšil chuť a vůni kávy. Předchází vzniku vodního kamene v kávovarech Caffitaly.

Vodní filtr Aqua - Scan snižuje množství vodního kamene v pitné vodě a garantuje účinnou ochranu kapslových kávovarů Caffitaly před usazováním vodního kamene a dalších nežádoucích látek.

Cena včetně DPH:
179 Kč


Kazeta na kapsle


Dřevěná kazeta na 8 kapslí.


Cena včetně DPH:
489 Kč


Napěňovač mléka


Napěňovač mléka bude v novém provedení opět v prodeji od 3/2015. 
 
pijemekavu.cz