Faktus
 

S11 HS

Exklusivní barvy a atraktivní design jsou hlavními přednostmi tohoto kávovaru. Nautilus S11HS umožňuje připravit skvělou kávu a znamenité teplé nápoje pouhým stiskem jednoho tlačítka. Je vybaven trskou pro horkou vodu a páru a umožňuje tak připravit jak kávu tak lahodné cappuccino.

S11 HS nabízí:

Systém kávových kapslí Caffitaly, ve kterých je vakuovaná čerstvě namletá káva nebo čaj a tudíž si směs uzavřená v kapsli uchovává svou kvalitu. - Jako všechny kávovary Caffitaly, i Nautilus S11HS má tři režimy přípravy nápoje (tlačítka velikosti nápoje). - Automatické dávkování nápojů. - Nastavení výšky výdeje kávy. - Nastavitelná a vyjímatelná tryska. - Snadné vložení kapsle a automatické vypadnuti použité kapsle do zásobníku. - Trysku na páru a horkou vodu

Nápoje k dispozici:

Espresso, caffé crema, caffé americano, bez kofeinu, cappuccino, orzo (ječmen), čaj, heřmánek, mléko, kakao, a bylinkové čaje. Používejte pouze specifické kapsle vhodné pro systém Caffitaly. Jakékoli jiné použití, které není uvedeno v tomto návodu může způsobit újmu na zdraví a ztrátu záruky.


Provedení:
Parametry:

Napětí a výkon: 220-240V, 50/60 Hz, 950 W
Regulace teploty: proměnný odpor čidla (NTC)
Pojistka proti přehřátí
Výhřevnost: 900W
Tlak čerpadla: 15 bar Max
Bezpečnostní ventil: otevření při 18-20 bar
Nastavení pro výdej kávy: nastavitelná výška trysky
Rozměry: 280 x 250 x 350 mm
Hmotnost: cca. 5kg
Objem nádrže na vodu: 1,2l

 
 
pijemekavu.cz