Faktus
 

Murex S07

Moderní minimalistický design a jednoduchost obsluhy jsou hlavními přednostmi tohoto kávovaru. Díky automatickému dávkování nápojů a většímu zásobníku na použité kapsle umožňuje Kávovar Murex S07 připravit skvělou kávu a znamenité teplé nápoje pouhým stiskem jednoho tlačítka.

S07 Murex nabízí:

- Systém kávových kapslí Caffitaly, ve kterých je vakuovaná čerstvě namletá káva či čaj, takže ani po delší době na rozdíl od některých konkurenčních kapslových systémů, neztrácí směs uvnitř kapsle svou kvalitu. - Odnímatelná nádrž na vodu s obsahem 1L - Vypínač On/Off - Funkce přednapaření - Unikátní systém odstranění použité kapsle: pomocí centrální páky umístěné na čele stroje kapsli do stroje založíte a při zpětném pohybu už sama odpadne do zásobníku integrovaného do stroje. - Jako všechny kávovary Caffitaly, i Murex S07 má tři režimy přípravy nápoje (tlačítka velikosti nápoje).

Nápoje k dispozici:

Espresso, caffé crema, caffé americano, bez kofeinu, cappuccino, orzo ( ječmen ), čaj, heřmánek, mléko, kakao, a bylinkové čaje. Používejte pouze specifické kapsle vhodné pro systém Caffitaly. Jakékoli jiné použití, které není uvedeno v tomto návodu může způsobit újmu na zdraví a ztrátu záruky.


Provedení:
Parametry:

Napětí a výkon: 220-240V, 50/60 Hz, 950 W
Regulace teploty: proměnný odpor čidla (NTC)
Pojistka proti přehřátí
Výhřevnost: 900W
Tlak čerpadla: 15 bar Max
Bezpečnostní ventil: otevření při 18-20 bar
Nastavení pro výdej kávy: nastavitelná výška odkapávací misky
Rozměry: šířka 162 x výška 283 x hloubka 370 mm
Hmotnost: cca. 4 kg
Objem nádrže na vodu: 1l
Zásobník na použité kapsle: 15 Ks

 
 
pijemekavu.cz