Faktus
 

S05

Jeho rozměry a technické vlastnosti činí kávovar S05 vhodné pro intenzivní každodenní použití a tím může splňovat potřeby středních a velkých kanceláří, zasedacích místností, zaměstnaneckých kuchyních, hotelového nebo motelového provozu, baru a občerstveních. Velká nádrž na vodu a velký zásobník na použité kapsle zaručují tomuto stroji pohodlné a intuitivní používání. Navíc, díky automatickému dávkování umožňuje provést dokonalou kávu a teplé nápoje s jednoduchým gestem.

S05 nabízí:

Tak jako všechny kávovary Caffitaly, i S05 má tři režimy přípravy nápoje (tlačítka velikosti nápoje). - Automatické dávkování umožňuje dosáhnout perfektní chuť a aroma kávy pouhým stisknutím tlačítka - Nevyhovují Vám předprogramované množství dávky vody? nevadí, tento kávovar umožňuje nastavení vlastního objemu pro každou ze tří možností dávkování. - použité kapsle jsou automaticky po odklopení páky vysunuté z dávkovače do zásobníku použitých káv, kde se vejde 20 kapslí. - odnímatelná nádrž na vodu s obsahem 2L - Nastavení výšky výdeje kávy. - ocelový termoblok - elektronické sledování teploty - vypínač On/Off

Nápoje k dispozici:

Espresso, caffé crema, caffé americano, bez kofeinu, cappuccino, orzo (ječmen), čaj, heřmánek, mléko, kakao, a bylinkové čaje. Tento kávovar používá unikátní systém kávových kapslí Caffitaly, ve kterých je vakuovaná čerstvě namletá káva či čaj, takže ani po delší době na rozdíl od některých konkurenčních kapslových systémů, neztrácí směs uvnitř kapsle svou kvalitu.

Provedení:
Parametry:

Rozměry: šířka 220 x výška 340 x hloubka 320 mm
Hmotnost: cca. 6 kg
Napětí: 220-240V, 50/60 Hz, 1000 W
Tlak čerpadla: 15 bar Max
Objem nádrže na vodu: 2l
Zásobník na použité kapsle: 20Ks
Regulace teploty: proměnný odpor čidla (NTC)
Bezpečnostní systém: N°2, tavení při 192°
Tepelný výkon: 900W
Čerpadlo: Ulka střídavý píst s ohřevem 85°C, 48 W, 230 V, 50 Hz, type EX5 Max. 15 bar
Bezpečnostní ventil: otevření při 18-20 bar
Vodní filtr: filtr Brita Intenza
Spoteřba enegie: připravený k použití bez výdeje kávy 21W/h – v pohotovostním režimu 1W/h
Spotřeba: během topné fáze přibližně 4/4, 5 A
Dávkovač výdeje kávy: nastavitelný od 10 do 45 mm
Doba naplnění hydraulického okruhu: cca 5 sec
Doba ohřevu: cca 70 sec, s vodou do 10 sec
 
 
pijemekavu.cz